mapa serwisudrukuj

Komunikat nr 2 o jakości wody z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Zarajec Modliborski, gm. Modliborzyce, powiat janowski.

Lubelski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Lublinie informuje, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Janowie Lubelskim po zapoznaniu się z wynikami badania próbek wody pobranych w dniach 19.10.2017 r. i 20.10.2017 r. z wyznaczonych na wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę Zarajec Modliborski punków monitoringowych nie stwierdził przekroczenia parametrów mikrobiologicznych, w związku z powyższym w dniu 23.10.2017 r. wydał decyzję , w której stwierdził przydatność wody do spożycia przez ludzi z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia Zarajec Modliborski, gm/. Modliborzyce, powiat janowski.


Wodociąg zbiorowego zaopatrzenia w wodę  Zarajec Modliborski zaopatruje w wodę ok. 3819 mieszkańców następujących miejscowości: Brzeziny; Dąbie; Felinów; Kolonia Zamek; Michałówka; Modliborzyce; Słupie; Stojeszyn Drugi; Stojeszyn Pierwszy; Stojeszyn Kolonia; Zarajec.Lubelski Państwowy Wojewódzki
Inspektor Sanitarny
w Lublinie

Irmina Nikiel